Doro Fitage Katharina das Grobe Akku 1400 mAh
calcActive())">
Doro Fitage Katharina das Grobe Akku 1400 mAh
Doro yhteensopiva puhelimen akku. Sopii ainakin seuraaviin Doro malleihin: Fitage Katharina das GrobeTämä akku korvaa ainakin seuraavat Doro alkuperäisakut:VKB 66591 312 098
In stock
- SKU
- CS-FBE003SL
16,95 €
Kuvaus / Doro Fitage Katharina das Grobe Akku 1400 mAh
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoH…
More Information
| SKU | CS-FBE003SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128054115 |
| Korvaa | VKB 66591 312 098 |
| Kapasiteetti (mAh) | 1400mAh / 5.18Wh |
| Mitat | 41.23 x 33.48 x 8.90mm |
| Jännite | 3,7 V |
Stocks
Write Your Own Review