Doro EasyPack 550 Akku 500 mAh
calcActive())">
Doro EasyPack 550 Akku 500 mAh
Doro yhteensopiva puhelimen akku. Sopii ainakin seuraaviin Doro malleihin: Easypack Poliflex 550 EasyPack 550 EasyPack 610 EZPack S-3Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Doro alkuperäisakut:66590 711 099
In stock
- SKU
- CS-DEP550SL
16,95 €
Kuvaus / Doro EasyPack 550 Akku 500 mAh
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoH…
More Information
| SKU | CS-DEP550SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128056065 |
| Korvaa | 66590 711 099 |
| Kapasiteetti (mAh) | 500mAh / 1.85Wh |
| Mitat | 43.72 x 35.50 x 5.90mm |
| Jännite | 3,7 V |
Stocks
Write Your Own Review