Doogee X5 Max Pro akku 2400mAh
calcActive())">
Doogee X5 Max Pro akku 2400mAh
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Doogee matkapuhelimien kanssa:
In stock
- SKU
- CS-DGX520SL
20,95 €
Kuvaus / Doogee X5 Max Pro akku 2400mAh
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta Tilaa uusi matkapuhelimien tarvikeakku joka on erittäin laadukas mutta alkuperäisakkua edullisempi. Olemme suomalainen maahantuoja ja meiltä akun ostaessasi voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuu…
More Information
| SKU | CS-DGX520SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128131298 |
| Korvaa | BAT16484000 |
| Kapasiteetti (mAh) | 2400mAh / 8.88Wh |
| Mitat | 79.84 x 55.45 x 5.85mm |
| Jännite | 3,7 V |
Stocks
Write Your Own Review