DOM koirapannan Protector / Winkhaus Blue Chip yhteensopiva akku 1200mAh
calcActive())">
DOM koirapannan Protector / Winkhaus Blue Chip yhteensopiva akku 1200mAh
DOM koirapannan yhteensopiva akku – sopivat laitemallitProtector Winkhaus Blue ChipKorvattavat DOM koirapannan alkuperäisakut4765
In stock
- SKU
- CS-WBC120SL
14,95 €
Kuvaus / DOM koirapannan Protector / Winkhaus Blue Chip yhteensopiva akku 1200mAh
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu DOM koirapannan -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallikoodi ja vertaa …
More Information
| SKU | CS-WBC120SL |
|---|---|
| Jännite uusi | 3,6 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-SOCl2 |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128192404 |
| Korvaa | LS14250 |
| Kapasiteetti (mAh) | 1200mAh / 4.32Wh |
| Mitat | 25.60 x 15.70 x 14.30mm |
| Jännite | 3,6 V |
Stocks
Write Your Own Review