Dolphin 6500EP akku 140mAh
calcActive())">
Dolphin 6500EP akku 140mAh
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Dolphin viivakoodinlukijoiden kanssa:
In stock
- SKU
- CS-HDP650BL
20,95 €
Kuvaus / Dolphin 6500EP akku 140mAh
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta Tilaa uusi viivakoodinlukijoiden tarvikeakku joka on erittäin laadukas mutta alkuperäisakkua edullisempi. Olemme suomalainen maahantuoja ja meiltä akun ostaessasi voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turva…
More Information
| SKU | CS-HDP650BL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128134145 |
| Korvaa | PR-042025 |
| Kapasiteetti (mAh) | 140mAh / 0.52Wh |
| Mitat | 26.90 x 20.20 x 4.50mm |
| Jännite | 3,7 V |
Stocks
Write Your Own Review