Dogtra YS300 bark control collar Koiratutkan Akku
calcActive())">
Dogtra YS300 bark control collar Koiratutkan Akku
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Dogtra koiratutkien kanssa:
YS300 bark control collarTämä akku korvaa ainakin seuraavat Dogtra koiratutkien alkuperäisakut:BP37Y
In stock
- SKU
- CS-SDY300SL
18,95 €
16,95 €
Kuvaus / Dogtra YS300 bark control collar Koiratutkan Akku
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.
Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS sertifioinnit.30-päivän tyytyväisyystakuu!
Eikö akkusi täyttänyt odotuksia? Takaamme täyden tyytyväisyyden ja maksuttoman palautuksen. Meillä myös asiakaspalautukset ovat asiakkaalle maksuttomia.Akussa on laadukkaat suojapiirit
Akuissamme on laadukas ylijännite- oikosulku ja ylikuumenemissuoja. Älä kuitenkaan käytä akkua jos sen kotelo on vaurioitunut.More Information
| SKU | CS-SDY300SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128104452 |
| Mitat | 30.00 x 15.50 x 7.20mm |
| Korvaa | BP37Y / BP-37Y |
| Kapasiteetti (mAh) | 300mAh / 1.11Wh |
| Jännite | 3,7 V |
Stocks
| Arabia Varasto | nTec Finland Oy Helsinki, 00560 FI |
1 units available |
|---|
Write Your Own Review