Dogtra Transmitter 1100NC, Transmitter 1200, Transmitter 1202NCP Koiratutkan Akku
calcActive())">
Dogtra Transmitter 1100NC, Transmitter 1200, Transmitter 1202NCP Koiratutkan Akku
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Dogtra koiratutkien kanssa:
Transmitter 1100NC Transmitter 1200 Transmitter 1202NCPTämä akku korvaa ainakin seuraavat Dogtra koiratutkien alkuperäisakut:40AAAM6YMX BP-15 BP15RT
In stock
- SKU
- CS-SDC07SL
18,95 €
Kuvaus / Dogtra Transmitter 1100NC, Transmitter 1200, Transmitter 1202NCP Koiratutkan Akku
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.
Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS sertifioinnit.30-päivän tyytyväisyystakuu!
Eikö akkusi täyttänyt odotuksia? Takaamme täyden tyytyväisyyden ja maksuttoman palautuksen. Meillä myös asiakaspalautukset ovat asiakkaalle maksuttomia.Akussa on laadukkaat suojapiirit
Akuissamme on laadukas ylijännite- oikosulku ja ylikuumenemissuoja. Älä kuitenkaan käytä akkua jos sen kotelo on vaurioitunut.More Information
| SKU | CS-SDC07SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128045212 |
| Mitat | 28.79 x 31.06 x 21.00mm |
| Korvaa | DC-7 / EDT102 / 40AAAM6YMX / BP-15 / BP15RT / 37AAAM6YMX |
| Kapasiteetti (mAh) | 300mAh / 2.16Wh |
| Jännite | 7,2 V |
Stocks
Write Your Own Review