Dogtra koirapannan Pathfinder / Pathfinder TRX yhteensopiva akku 2400mAh
calcActive())">
Dogtra koirapannan Pathfinder / Pathfinder TRX yhteensopiva akku 2400mAh
Dogtra koirapannan yhteensopiva akku – sopivat laitemallitPathfinder Pathfinder TRX Grain Valley Special Edition Orange PathfinderKorvattavat Dogtra koirapannan alkuperäisakutBP37P2400
In stock
- SKU
- CS-SDP370SL
17,95 €
Kuvaus / Dogtra koirapannan Pathfinder / Pathfinder TRX yhteensopiva akku 2400mAh
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu Dogtra koirapannan -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallikoodi ja vert…
More Information
| SKU | CS-SDP370SL |
|---|---|
| Jännite uusi | 3,7 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-Polymer |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128183631 |
| Korvaa | BP37P2400 |
| Kapasiteetti (mAh) | 2400mAh / 8.88Wh |
| Mitat | 52.20 x 35.50 x 12.50mm |
| Jännite | 3,7 V |
Stocks
Write Your Own Review