Dogtra koirapannan 1900S Receiver / 1902S Receiver yhteensopiva akku 300mAh
calcActive())">
Dogtra koirapannan 1900S Receiver / 1902S Receiver yhteensopiva akku 300mAh
Dogtra koirapannan yhteensopiva akku – sopivat laitemallit1900S Receiver 1902S ReceiverKorvattavat Dogtra koirapannan alkuperäisakutBP74RS
In stock
- SKU
- CS-SDR190SL
20,95 €
Kuvaus / Dogtra koirapannan 1900S Receiver / 1902S Receiver yhteensopiva akku 300mAh
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu Dogtra koirapannan -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallikoodi ja vert…
More Information
| SKU | CS-SDR190SL |
|---|---|
| Jännite uusi | 7,4 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-Polymer |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128131991 |
| Korvaa | BP74RS / BP74RS3P |
| Kapasiteetti (mAh) | 300mAh / 2.22Wh |
| Mitat | 31.50 x 27.10 x 10.00mm |
| Jännite | 7,4 V |
Stocks
Write Your Own Review