Dogtra EF3000 Gold, EF3000 Gold Dog containment sy, iQ Koiratutkan Akku
calcActive())">
Dogtra EF3000 Gold, EF3000 Gold Dog containment sy, iQ Koiratutkan Akku
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Dogtra koiratutkien kanssa:
EF3000 Gold EF3000 Gold Dog containment sy iQTämä akku korvaa ainakin seuraavat Dogtra koiratutkien alkuperäisakut:BP37F
In stock
- SKU
- CS-SDC37SL
18,95 €
Kuvaus / Dogtra EF3000 Gold, EF3000 Gold Dog containment sy, iQ Koiratutkan Akku
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.
Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS sertifioinnit.30-päivän tyytyväisyystakuu!
Eikö akkusi täyttänyt odotuksia? Takaamme täyden tyytyväisyyden ja maksuttoman palautuksen. Meillä myös asiakaspalautukset ovat asiakkaalle maksuttomia.Akussa on laadukkaat suojapiirit
Akuissamme on laadukas ylijännite- oikosulku ja ylikuumenemissuoja. Älä kuitenkaan käytä akkua jos sen kotelo on vaurioitunut.More Information
| SKU | CS-SDC37SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128058496 |
| Mitat | 30.00 x 15.50 x 7.20mm |
| Korvaa | BP37F / BP37R |
| Kapasiteetti (mAh) | 300mAh / 1.11Wh |
| Jännite | 3,7 V |
Stocks
Write Your Own Review