Dogtra 2300NCP remote dog training sy, 2300NCP Transmitter, 2300TX Transmitter Koiratutkan Akku
calcActive())">
Dogtra 2300NCP remote dog training sy, 2300NCP Transmitter, 2300TX Transmitter Koiratutkan Akku
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Dogtra koiratutkien kanssa:
2300NCP remote dog training sy 2300NCP Transmitter 2300TX TransmitterTämä akku korvaa ainakin seuraavat Dogtra koiratutkien alkuperäisakut:AE562438P6H AE602048P6H BP74T2
In stock
- SKU
- CS-SDT74SL
20,95 €
Kuvaus / Dogtra 2300NCP remote dog training sy, 2300NCP Transmitter, 2300TX Transmitter Koiratutkan Akku
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.
Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS sertifioinnit.30-päivän tyytyväisyystakuu!
Eikö akkusi täyttänyt odotuksia? Takaamme täyden tyytyväisyyden ja maksuttoman palautuksen. Meillä myös asiakaspalautukset ovat asiakkaalle maksuttomia.Akussa on laadukkaat suojapiirit
Akuissamme on laadukas ylijännite- oikosulku ja ylikuumenemissuoja. Älä kuitenkaan käytä akkua jos sen kotelo on vaurioitunut.More Information
| SKU | CS-SDT74SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128058502 |
| Mitat | 48.00 x 22.50 x 12.00mm |
| Korvaa | BP74T2 / AE602048P6H / AE562438P6H |
| Kapasiteetti (mAh) | 500mAh / 3.7Wh |
| Jännite | 7,4 V |
Stocks
Write Your Own Review