Dogtra 150NCP Collar, 175NCP Collar, 175NCP dog training collar Koiratutkan Akku
calcActive())">
Dogtra 150NCP Collar, 175NCP Collar, 175NCP dog training collar Koiratutkan Akku
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Dogtra koiratutkien kanssa:
150NCP Collar 175NCP Collar 175NCP dog training collarTämä akku korvaa ainakin seuraavat Dogtra koiratutkien alkuperäisakut:35AAAH3BMX BP20R
In stock
- SKU
- CS-SDP20SL
18,95 €
Kuvaus / Dogtra 150NCP Collar, 175NCP Collar, 175NCP dog training collar Koiratutkan Akku
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.
Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS sertifioinnit.30-päivän tyytyväisyystakuu!
Eikö akkusi täyttänyt odotuksia? Takaamme täyden tyytyväisyyden ja maksuttoman palautuksen. Meillä myös asiakaspalautukset ovat asiakkaalle maksuttomia.Akussa on laadukkaat suojapiirit
Akuissamme on laadukas ylijännite- oikosulku ja ylikuumenemissuoja. Älä kuitenkaan käytä akkua jos sen kotelo on vaurioitunut.More Information
| SKU | CS-SDP20SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128053514 |
| Mitat | 30.95 x 22.74 x 10.62mm |
| Korvaa | BP20R / 35AAAH3BMX / GPRHCH33N009 |
| Kapasiteetti (mAh) | 210mAh / 0.76Wh |
| Jännite | 3,6 V |
Stocks
Write Your Own Review