Dogtra 1500NCP, 175NCP Transmitter, 1900NCP Koiratutkan Akku
calcActive())">
Dogtra 1500NCP, 175NCP Transmitter, 1900NCP Koiratutkan Akku
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Dogtra koiratutkien kanssa:
1500NCP 175NCP Transmitter 1900NCPTämä akku korvaa ainakin seuraavat Dogtra koiratutkien alkuperäisakut:BP12RT GPRHC043M016
In stock
- SKU
- CS-SDP400SL
18,95 €
15,95 €
Kuvaus / Dogtra 1500NCP, 175NCP Transmitter, 1900NCP Koiratutkan Akku
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS…
More Information
| SKU | CS-SDP400SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128055143 |
| Mitat | 58.35 x 21.07 x 10.91mm |
| Korvaa | BP12RT / GPRHC043M016 |
| Kapasiteetti (mAh) | 300mAh / 1.44Wh |
| Jännite | 4,8 V |
Stocks
Write Your Own Review