Dog Watch koirapannan R-100 / R-200 yhteensopiva akku 160mAh
calcActive())">
Dog Watch koirapannan R-100 / R-200 yhteensopiva akku 160mAh
Dog Watch koirapannan yhteensopiva akku – sopivat laitemallitR-100 R-200Korvattavat Dog Watch koirapannan alkuperäisakutA175 ST0214
In stock
- SKU
- CS-DWR100SL
13,95 €
Kuvaus / Dog Watch koirapannan R-100 / R-200 yhteensopiva akku 160mAh
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu Dog Watch koirapannan -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallikoodi ja v…
More Information
| SKU | CS-DWR100SL |
|---|---|
| Jännite uusi | 7,5 V |
| Kennotyyppi uusi | Alkaline |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128098799 |
| Korvaa | A175,ST0214 |
| Kapasiteetti (mAh) | 160mAh / 1.2Wh |
| Mitat | 27.80 x 12.40 x 12.40 mm |
| Jännite | 7,5 V |
Stocks
Write Your Own Review