DJI WB4-5000 ohjaimen akku 5200mAh
calcActive())">
DJI WB4-5000 ohjaimen akku 5200mAh
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien DJI drone ohjainten kanssa:
In stock
- SKU
- CS-DWB400RC
49,95 €
33,95 €
Kuvaus / DJI WB4-5000 ohjaimen akku 5200mAh
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta Tilaa uusi kameroiden tarvikeakku joka on erittäin laadukas mutta alkuperäisakkua edullisempi. Olemme suomalainen maahantuoja ja meiltä akun ostaessasi voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuussään…
More Information
| SKU | CS-DWB400RC |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128184829 |
| Korvaa | WB4-5000 |
| Kapasiteetti (mAh) | 5200mAh / 38.48Wh |
| Mitat | 66.70 x 37.00 x 20.00mm |
| Jännite | 7,4 V |
Stocks
| Arabia Varasto | nTec Finland Oy Helsinki, 00560 FI |
1 units available |
|---|
Write Your Own Review