DJI robotin RoboMaster S1 yhteensopiva akku 2400mAh
calcActive())">
DJI robotin RoboMaster S1 yhteensopiva akku 2400mAh
DJI robotin yhteensopiva akku – sopivat laitemallitRoboMaster S1Korvattavat DJI robotin alkuperäisakutEMI
In stock
- SKU
- CS-DMS100RC
90,95 €
Kuvaus / DJI robotin RoboMaster S1 yhteensopiva akku 2400mAh
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu DJI robotin -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallikoodi ja vertaa sitä…
More Information
| SKU | CS-DMS100RC |
|---|---|
| Jännite uusi | 10,8 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-Polymer |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128207191 |
| Korvaa | EMI |
| Kapasiteetti (mAh) | 2400mAh / 25.92Wh |
| Mitat | 77.40 x 64.00 x 34.10mm |
| Jännite | 10,8 V |
Stocks
Write Your Own Review