DJI mikrofonin MIC / Mic Wireless Microphone Transmitter yhteensopiva akku 300mAh
calcActive())">
DJI mikrofonin MIC / Mic Wireless Microphone Transmitter yhteensopiva akku 300mAh
DJI mikrofonin yhteensopiva akku – sopivat laitemallitMIC Mic Wireless Microphone TransmitterKorvattavat DJI mikrofonin alkuperäisakutBJX211
In stock
- SKU
- CS-DJX211SL
14,95 €
Kuvaus / DJI mikrofonin MIC / Mic Wireless Microphone Transmitter yhteensopiva akku 300mAh
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu DJI mikrofonin -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallikoodi ja vertaa s…
More Information
| SKU | CS-DJX211SL |
|---|---|
| Jännite uusi | 3,85 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-Polymer |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128181941 |
| Korvaa | BJX211 |
| Kapasiteetti (mAh) | 300mAh / 1.16Wh |
| Mitat | 26.50 x 20.60 x 5.20mm |
| Jännite | 3,85 V |
Stocks
Write Your Own Review