DJI lähetin / vastaanottimen SDR Transmission / SDR Wireless Video Transmission yhteensopiva akku 2000mAh
calcActive())">
DJI lähetin / vastaanottimen SDR Transmission / SDR Wireless Video Transmission yhteensopiva akku 2000mAh
DJI lähetin / vastaanottimen yhteensopiva akku – sopivat laitemallitSDR Transmission SDR Wireless Video Transmission RX DDR Transmission TX DDR Transmission SDR Transmission Receiver SDR Transmission TransmitterKorvattavat DJI lähetin / vastaanottimen alkuperäisakut
In stock
- SKU
- CS-HLM400SL
18,95 €
Kuvaus / DJI lähetin / vastaanottimen SDR Transmission / SDR Wireless Video Transmission yhteensopiva akku 2000mAh
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu DJI lähetin / vastaanottimen -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallikoo…
More Information
| SKU | CS-HLM400SL |
|---|---|
| Jännite uusi | 7,4 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-ion |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128204213 |
| Korvaa | HL-NP550 |
| Kapasiteetti (mAh) | 2000mAh / 14.8Wh |
| Mitat | 70.80 x 38.50 x 21.00mm |
| Jännite | 7,4 V |
Stocks
Write Your Own Review