DJI kaukosäädinten GL358WB / Phantom 3 4K yhteensopiva akku 3400mAh
calcActive())">
DJI kaukosäädinten GL358WB / Phantom 3 4K yhteensopiva akku 3400mAh
DJI kaukosäädinten yhteensopiva akku – sopivat laitemallitGL358WB Phantom 3 4K Phantom 3 StandardKorvattavat DJI kaukosäädinten alkuperäisakutLGABB4186 RC03012
In stock
- SKU
- CS-DJP358RX
27,95 €
Kuvaus / DJI kaukosäädinten GL358WB / Phantom 3 4K yhteensopiva akku 3400mAh
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu DJI kaukosäädinten -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallikoodi ja vert…
More Information
| SKU | CS-DJP358RX |
|---|---|
| Jännite uusi | 7,4 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-ion |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128153665 |
| Korvaa | LGABB4186 / RC03012 |
| Kapasiteetti (mAh) | 3400mAh / 25.16Wh |
| Mitat | 68.54 x 37.00 x 19.20mm |
| Jännite | 7,4 V |
Stocks
Write Your Own Review