DJI gimbalin Ronin-SC / BG18 Grip yhteensopiva akku 2450mAh
calcActive())">
DJI gimbalin Ronin-SC / BG18 Grip yhteensopiva akku 2450mAh
DJI gimbalin yhteensopiva akku – sopivat laitemallitRonin-SC BG18 Grip Ronin RS3 Ronin RS4Korvattavat DJI gimbalin alkuperäisakutRB2 RB2-2450mAh-7.2V BG21
In stock
- SKU
- CS-DJR180MC
29,95 €
24,95 €
Kuvaus / DJI gimbalin Ronin-SC / BG18 Grip yhteensopiva akku 2450mAh
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu DJI gimbalin -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallikoodi ja vertaa sit…
More Information
| SKU | CS-DJR180MC |
|---|---|
| Jännite uusi | 7,4 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-ion |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128164692 |
| Korvaa | RB2 / RB2-2450mAh-7.2V / BG21 |
| Kapasiteetti (mAh) | 2450mAh / 18.13Wh |
| Mitat | 66.50 x 36.60 x 20.00mm |
| Jännite | 7,4 V |
Stocks
Write Your Own Review