DJI gimbalin Osmo Pocket 3 Battery Handle yhteensopiva akku 5000mAh
calcActive())">
DJI gimbalin Osmo Pocket 3 Battery Handle yhteensopiva akku 5000mAh
DJI gimbalin yhteensopiva akku – sopivat laitemallitOsmo Pocket 3 Battery HandleKorvattavat DJI gimbalin alkuperäisakutHB-PK3
In stock
- SKU
- CS-DJP300MC
48,95 €
39,95 €
Kuvaus / DJI gimbalin Osmo Pocket 3 Battery Handle yhteensopiva akku 5000mAh
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu DJI gimbalin -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallikoodi ja vertaa sit…
More Information
| SKU | CS-DJP300MC |
|---|---|
| Jännite uusi | 3,7 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-ion |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128217626 |
| Korvaa | HB-PK3 |
| Kapasiteetti (mAh) | 5000mAh / 18.5Wh |
| Mitat | 130.50 x 34.00 x 30.20mm |
| Jännite | 3,7 V |
Stocks
Write Your Own Review