DJI dronen Mavic Mini 2 / Mavic Mini SE yhteensopiva akku 2250mAh
calcActive())">
DJI dronen Mavic Mini 2 / Mavic Mini SE yhteensopiva akku 2250mAh
DJI dronen yhteensopiva akku – sopivat laitemallitMavic Mini 2 Mavic Mini SEKorvattavat DJI dronen alkuperäisakutCP.MA.00000326.01 BWX161-2250-7.7
In stock
- SKU
- CS-DJM120RC
62,95 €
Kuvaus / DJI dronen Mavic Mini 2 / Mavic Mini SE yhteensopiva akku 2250mAh
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu DJI dronen -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallikoodi ja vertaa sitä …
More Information
| SKU | CS-DJM120RC |
|---|---|
| Jännite uusi | 7,7 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-ion |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128163121 |
| Korvaa | CP.MA.00000326.01 |
| Kapasiteetti (mAh) | 2250mAh / 17.33Wh |
| Mitat | 75.30 x 38.40 x 25.50mm |
| Jännite | 7,7 V |
Stocks
Write Your Own Review