DJI dronen Mavic Air yhteensopiva akku 2350mAh
calcActive())">
DJI dronen Mavic Air yhteensopiva akku 2350mAh
DJI dronen yhteensopiva akku – sopivat laitemallitMavic AirKorvattavat DJI dronen alkuperäisakutCP.PT.00000119.01 PART01
In stock
- SKU
- CS-DJR901RC
112,95 €
90,95 €
Kuvaus / DJI dronen Mavic Air yhteensopiva akku 2350mAh
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu DJI dronen -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallikoodi ja vertaa sitä …
More Information
| SKU | CS-DJR901RC |
|---|---|
| Jännite uusi | 11,55 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-Polymer |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128188858 |
| Korvaa | CP.PT.00000119.01 / PART01 |
| Kapasiteetti (mAh) | 2350mAh / 27.14Wh |
| Mitat | 86.50 x 51.40 x 31.40mm |
| Jännite | 11,55 V |
Stocks
Write Your Own Review