DJI dronen Air 3 / Air 3S yhteensopiva akku 4200mAh
calcActive())">
DJI dronen Air 3 / Air 3S yhteensopiva akku 4200mAh
DJI dronen yhteensopiva akku – sopivat laitemallitAir 3 Air 3SKorvattavat DJI dronen alkuperäisakutBWX233
In stock
- SKU
- CS-DRA200RC
207,95 €
166,95 €
Kuvaus / DJI dronen Air 3 / Air 3S yhteensopiva akku 4200mAh
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu DJI dronen -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallikoodi ja vertaa sitä …
More Information
| SKU | CS-DRA200RC |
|---|---|
| Jännite uusi | 14,76 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-Polymer |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128216278 |
| Korvaa | BWX233 |
| Kapasiteetti (mAh) | 4200mAh / 61.99Wh |
| Mitat | 118.90 x 57.50 x 44.00mm |
Stocks
Write Your Own Review