Dewalt XR 18 Li-ion 18 V akku 3000 mAh
calcActive())">
Dewalt XR 18 Li-ion 18 V akku 3000 mAh
Dewalt yhteensopiva porakoneen tai muun työkalun akku. Sopii ainakin seuraaviin Dewalt malleihin: XR Li-Ion 18V DCD740 DCD740B DCD780 DCD780B DCD780C2 DCD780L2 DCD785C2 DCD785L2 DCD980L2 DCD985B DCD985L2 DCF880C1-JP DCF883B DCF883L2 DCF885 DCF885B DCF885C2 DCF885L2 DCF895B DCF895C2 DCF895L2 DCG412 DCG412B DCG412L2 DCS331B DCS331L1 DCS331L2 DCS331N DCS380B DCS380L1 DCS381 DCS391B DCS391L1 DCS393Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Dewalt alkuperäisakut:DCB180 DCB181 DCB181-XJ DCB200 DCB201 DCB201-2
In stock
- SKU
- CS-DEC180PW
89,95 €
Kuvaus / Dewalt XR 18 Li-ion 18 V akku 3000 mAh
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.
Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS sertifioinnit.30-päivän tyytyväisyystakuu!
Eikö akkusi täyttänyt odotuksia? Takaamme täyden tyytyväisyyden ja maksuttoman palautuksen. Meillä myös asiakaspalautukset ovat asiakkaalle maksuttomia.Akussa on laadukkaat suojapiirit
Akuissamme on laadukas ylijännite- oikosulku ja ylikuumenemissuoja. Älä kuitenkaan käytä akkua jos sen kotelo on vaurioitunut.More Information
| SKU | CS-DEC180PW |
|---|---|
| EAN | 4894128078203 |
| Mitat | 115.45 x 76.35 x 65.35mm |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| Korvaa | DCB180, DCB181, DCB181-XJ, DCB200, DCB201, DCB201-2 |
| Kapasiteetti (mAh) | 3000mAh / 54Wh |
| Jännite | 18 V |
Stocks
Write Your Own Review