Dewalt DCB120 Li-ion 12 V akku 2000 mAh
calcActive())">
Dewalt DCB120 Li-ion 12 V akku 2000 mAh
Dewalt yhteensopiva porakoneen tai muun työkalun akku. Sopii ainakin seuraaviin Dewalt malleihin: 12V MAX Li-ion DCD710 DCD710S2 DCF610 DCF610S2 DCF813S2 DCF815 DCF815N DCF815S2 DCK210S2 DCK211S2 DCL040 DCL510 DCS310 DCS310S1 DCT410S1 DCT411S1 DCT414S1Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Dewalt alkuperäisakut:DCB120 DCB121
In stock
- SKU
- CS-DEC120PX
47,95 €
Kuvaus / Dewalt DCB120 Li-ion 12 V akku 2000 mAh
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.
Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS sertifioinnit.30-päivän tyytyväisyystakuu!
Eikö akkusi täyttänyt odotuksia? Takaamme täyden tyytyväisyyden ja maksuttoman palautuksen. Meillä myös asiakaspalautukset ovat asiakkaalle maksuttomia.Akussa on laadukkaat suojapiirit
Akuissamme on laadukas ylijännite- oikosulku ja ylikuumenemissuoja. Älä kuitenkaan käytä akkua jos sen kotelo on vaurioitunut.More Information
| SKU | CS-DEC120PX |
|---|---|
| EAN | 4894128078159 |
| Mitat | 90.75 x 64.45 x 45.30mm |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| Korvaa | DCB120 / DCB121 / DCB125 / DCB123 / DCB127 / DCB102 / DCB105 / DCB112 / DCB204 / DCB205 / DCB206 / DCB606 / DCB606-2 / DCB609-2 / DCB612 / DCB180 / DCB181 / DCB181-XJ / DCB182 / DCB182-XE / DCB183 / DCB184 / DCB185 / DCB200 / DCB201 / DCB201-2 / DCB203 / |
| Kapasiteetti (mAh) | 2000mAh / 24Wh |
| Jännite | 12 V |
Stocks
| Arabia Varasto | nTec Finland Oy Helsinki, 00560 FI |
3 units available |
|---|
Write Your Own Review