Dewalt DC600 Ni-MH 3,6 V akku 2100 mAh
calcActive())">
Dewalt DC600 Ni-MH 3,6 V akku 2100 mAh
Dewalt yhteensopiva porakoneen tai muun työkalun akku. Sopii ainakin seuraaviin Dewalt malleihin: DC600 ScrewdriverTämä akku korvaa ainakin seuraavat Dewalt alkuperäisakut:DE9054 DE9054-XJ
In stock
- SKU
- CS-DEC600PW
28,95 €
25,95 €
Kuvaus / Dewalt DC600 Ni-MH 3,6 V akku 2100 mAh
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoH…
More Information
| SKU | CS-DEC600PW |
|---|---|
| EAN | 4894128073734 |
| Mitat | 109.90 x 57.15 x 44.66 mm |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| Korvaa | DE9054 / DE9054-XJ |
| Kapasiteetti (mAh) | 2100mAh / 7.56Wh |
| Jännite | 3,6 V |
Stocks
| Arabia Varasto | nTec Finland Oy Helsinki, 00560 FI |
2 units available |
|---|
Write Your Own Review