Dell XPS M1730 akku 6600 mAh
calcActive())">
Dell XPS M1730 akku 6600 mAh
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Dell kannettavien tietokoneiden kanssa:
DELL XPS M1730 XPS 1730Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Dell alkuperäisakut:HG307 312-0680 WG317
In stock
- SKU
- CS-DE1730NB
69,95 €
Kuvaus / Dell XPS M1730 akku 6600 mAh
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.
Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS sertifioinnit.30-päivän tyytyväisyystakuu!
Eikö akkusi täyttänyt odotuksia? Takaamme täyden tyytyväisyyden ja maksuttoman palautuksen. Meillä myös asiakaspalautukset ovat asiakkaalle maksuttomia.Akussa on laadukkaat suojapiirit
Akuissamme on laadukas ylijännite- oikosulku ja ylikuumenemissuoja. Älä kuitenkaan käytä akkua jos sen kotelo on vaurioitunut.More Information
| SKU | CS-DE1730NB |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128027973 |
| Mitat | 278.88 x 63.10 x 21.65mm |
| Korvaa | HG307 / 312-0680 / WG317 |
| Väri | Musta |
| Kapasiteetti (mAh) | 6600mAh / 73.26Wh |
| Jännite | 11,1 V |
Stocks
Write Your Own Review