Dell XPS M1210 akku 4400 mAh
calcActive())">
Dell XPS M1210 akku 4400 mAh
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Dell kannettavien tietokoneiden kanssa:
XPS M1210Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Dell alkuperäisakut:312-0435 312-0436 451-10356 451-10357 451-10370 451-10371 CG036 CG039 HF674 NF343
In stock
- SKU
- CS-DEXPSB
59,95 €
Kuvaus / Dell XPS M1210 akku 4400 mAh
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.
Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS sertifioinnit.30-päivän tyytyväisyystakuu!
Eikö akkusi täyttänyt odotuksia? Takaamme täyden tyytyväisyyden ja maksuttoman palautuksen. Meillä myös asiakaspalautukset ovat asiakkaalle maksuttomia.Akussa on laadukkaat suojapiirit
Akuissamme on laadukas ylijännite- oikosulku ja ylikuumenemissuoja. Älä kuitenkaan käytä akkua jos sen kotelo on vaurioitunut.More Information
| SKU | CS-DEXPSB |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128026464 |
| Mitat | 206.45 x 61.00 x 25.75mm |
| Korvaa | 312-0435 / 312-0436 / 451-10356 / 451-10357 / 451-10370 / 451-10371 / CG036 / CG039 / HF674 / NF343 |
| Väri | Musta |
| Kapasiteetti (mAh) | 4400mAh / 48.84Wh |
| Jännite | 11,1 V |
Stocks
| Arabia Varasto | nTec Finland Oy Helsinki, 00560 FI |
1 units available |
|---|
Write Your Own Review