DELL XPS 13 2018, XPS 13 9370, XPS 13 9370 FHD i5 akku 6300mAh
calcActive())">
DELL XPS 13 2018, XPS 13 9370, XPS 13 9370 FHD i5 akku 6300mAh
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien DELL kannettavien tietokoneiden kanssa:
In stock
- SKU
- CS-DEX937NB
116,95 €
Kuvaus / DELL XPS 13 2018, XPS 13 9370, XPS 13 9370 FHD i5 akku 6300mAh
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta Tilaa uusi kannettavien tietokoneiden tarvikeakku joka on erittäin laadukas mutta alkuperäisakkua edullisempi. Olemme suomalainen maahantuoja ja meiltä akun ostaessasi voit olla varma akun täyttävän suomalaiset …
More Information
| SKU | CS-DEX937NB |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128139393 |
| Korvaa | DXGH8 / 0H754V / G8VCF |
| Kapasiteetti (mAh) | 6300mAh / 47.88Wh |
| Mitat | 283.34 x 109.12 x 5.22mm |
| Jännite | 7,6 V |
Stocks
| Arabia Varasto | nTec Finland Oy Helsinki, 00560 FI |
1 units available |
|---|
Write Your Own Review