Dell XPS 10 akku 3600 / 26.64Wh mAh - Musta
calcActive())">
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Dell kannettavien tietokoneiden kanssa:
XPS 10Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Dell alkuperäisakut:JD33K 0FP02G
In stock
- SKU
- CS-DES100NB
99,95 €
Kuvaus / Dell XPS 10 akku 3600 / 26.64Wh mAh - Musta
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.
Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS sertifioinnit.30-päivän tyytyväisyystakuu!
Eikö akkusi täyttänyt odotuksia? Takaamme täyden tyytyväisyyden ja maksuttoman palautuksen. Meillä myös asiakaspalautukset ovat asiakkaalle maksuttomia.Akussa on laadukkaat suojapiirit
Akuissamme on laadukas ylijännite- oikosulku ja ylikuumenemissuoja. Älä kuitenkaan käytä akkua jos sen kotelo on vaurioitunut.More Information
| SKU | CS-DES100NB |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128072409 |
| Mitat | 250.63 x 116.02 x 3.39mm |
| Korvaa | JD33K / 0FP02G |
| Väri | Musta |
| Kapasiteetti (mAh) | 3600mAh / 26.64Wh |
| Jännite | 7,4 V |
Stocks
Write Your Own Review