Dell Vostro 1400, Inspiron 1420 akku 4400 mAh
calcActive())">
Dell Vostro 1400, Inspiron 1420 akku 4400 mAh
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Dell kannettavien tietokoneiden kanssa:
Vostro 1400 Inspiron 1420Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Dell alkuperäisakut:WW116 312-0543 312-0585 FT080 451-10516 312-0584 FT095 MN151 312-0580 MN154 451-10516
In stock
- SKU
- CS-DE1420NB
59,95 €
Kuvaus / Dell Vostro 1400, Inspiron 1420 akku 4400 mAh
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS…
More Information
| SKU | CS-DE1420NB |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128026471 |
| Mitat | 209.45 x 47.92 x 20.60mm |
| Korvaa | WW116 / 312-0543 / 312-0585 / FT080 / 312-0584 / FT095 / MN151 / 312-0580 / MN154 / 451-10516 / FT079 / FT092 / KX117 / NR433 |
| Väri | Musta |
| Kapasiteetti (mAh) | 4400mAh / 48.84Wh |
| Jännite | 11,1 V |
Stocks
Write Your Own Review