DELL Venue 8 Pro 5855 akku 5100mAh
calcActive())">
DELL Venue 8 Pro 5855 akku 5100mAh
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien DELL tablettien kanssa:
In stock
- SKU
- CS-DEV858SL
60,95 €
Kuvaus / DELL Venue 8 Pro 5855 akku 5100mAh
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta Tilaa uusi tablettien tarvikeakku joka on erittäin laadukas mutta alkuperäisakkua edullisempi. Olemme suomalainen maahantuoja ja meiltä akun ostaessasi voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuussään…
More Information
| SKU | CS-DEV858SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128134916 |
| Korvaa | HH8J0 / WXR8J / 0HH8J0 |
| Kapasiteetti (mAh) | 5100mAh / 19.38Wh |
| Mitat | 105.62 x 97.33 x 4.54mm |
| Jännite | 3,8 V |
Stocks
Write Your Own Review