DELL Venue 8 7000, Venue 8 7840 Tabletin Akku
calcActive())">
DELL Venue 8 7000, Venue 8 7840 Tabletin Akku
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien DELL tablettien kanssa:
Venue 8 7000 Venue 8 7840Tämä akku korvaa ainakin seuraavat DELL tablettien alkuperäisakut:05PD40 K81RP V87840-16D
In stock
- SKU
- CS-DEV870SL
49,95 €
Kuvaus / DELL Venue 8 7000, Venue 8 7840 Tabletin Akku
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.
Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS sertifioinnit.30-päivän tyytyväisyystakuu!
Eikö akkusi täyttänyt odotuksia? Takaamme täyden tyytyväisyyden ja maksuttoman palautuksen. Meillä myös asiakaspalautukset ovat asiakkaalle maksuttomia.Akussa on laadukkaat suojapiirit
Akuissamme on laadukas ylijännite- oikosulku ja ylikuumenemissuoja. Älä kuitenkaan käytä akkua jos sen kotelo on vaurioitunut.More Information
| SKU | CS-DEV870SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128111245 |
| Mitat | 136.00 x 114.86 x 2.80 mm |
| Korvaa | K81RP / 05PD40 / V87840-16D / 5PD40 / CMMP3 / T02E001 |
| Kapasiteetti (mAh) | 5500mAh / 20.35Wh |
| Jännite | 3,7 V |
Stocks
Write Your Own Review