DELL puhelimen Venue Pro / V02S yhteensopiva akku 2600mAh
calcActive())">
DELL puhelimen Venue Pro / V02S yhteensopiva akku 2600mAh
DELL puhelimen yhteensopiva akku – sopivat laitemallitVenue Pro V02SKorvattavat DELL puhelimen alkuperäisakut214L0 1ICP6/67/56 CN-01XY9P-76121 0B6-068K-A01 PA-D008
In stock
- SKU
- CS-DEV02XL
18,95 €
Kuvaus / DELL puhelimen Venue Pro / V02S yhteensopiva akku 2600mAh
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu DELL puhelimen -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallikoodi ja vertaa s…
More Information
| SKU | CS-DEV02XL |
|---|---|
| Jännite uusi | 3,7 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-ion |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128039495 |
| Korvaa | 214L0 / 1ICP6/67/56 / CN-01XY9P-76121 / 0B6-068K-A01 / PA-D008 |
| Kapasiteetti (mAh) | 2600mAh / 9.62Wh |
| Mitat | 59.00 x 37.00 x 12.00mm |
| Jännite | 3,7 V |
Stocks
Write Your Own Review