DELL Poweredge 1750, Poweredge 2450, Poweredge 2500 akku 1500mAh/9.0Wh
calcActive())">
DELL Poweredge 1750, Poweredge 2450, Poweredge 2500 akku 1500mAh/9.0Wh
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien DELL RAID-korttien kanssa:
In stock
- SKU
- CS-RAD2500SL
24,95 €
Kuvaus / DELL Poweredge 1750, Poweredge 2450, Poweredge 2500 akku 1500mAh/9.0Wh
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta Tilaa uusi RAID-korttien tarvikeakku joka on erittäin laadukas mutta alkuperäisakkua edullisempi. Olemme suomalainen maahantuoja ja meiltä akun ostaessasi voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuuss…
More Information
| SKU | CS-RAD2500SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128049838 |
| Korvaa | 57DHN / 14GNX / 275FR / J6131 |
| Kapasiteetti (mAh) | 1500mAh / 9Wh |
| Mitat | 118.62 x 61.74 x 14.37mm |
| Jännite | 6 V |
Stocks
Write Your Own Review