DELL Looking Glass, Opus One, Streak 7 Tabletin Akku
calcActive())">
DELL Looking Glass, Opus One, Streak 7 Tabletin Akku
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien DELL tablettien kanssa:
Looking Glass Opus One Streak 7Tämä akku korvaa ainakin seuraavat DELL tablettien alkuperäisakut:TY.2C190.002
In stock
- SKU
- CS-DES700SL
23,95 €
Kuvaus / DELL Looking Glass, Opus One, Streak 7 Tabletin Akku
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS…
More Information
| SKU | CS-DES700SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128083177 |
| Mitat | 71.45 x 68.19 x 5.00mm |
| Korvaa | TY.2C190.002 |
| Kapasiteetti (mAh) | 2800mAh / 10.36Wh |
| Jännite | 3,7 V |
Stocks
Write Your Own Review