DELL Latitude 5175 akku 3750mAh
calcActive())">
DELL Latitude 5175 akku 3750mAh
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien DELL kannettavien tietokoneiden kanssa:
In stock
- SKU
- CS-DEL175NB
59,95 €
Kuvaus / DELL Latitude 5175 akku 3750mAh
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta Tilaa uusi kannettavien tietokoneiden tarvikeakku joka on erittäin laadukas mutta alkuperäisakkua edullisempi. Olemme suomalainen maahantuoja ja meiltä akun ostaessasi voit olla varma akun täyttävän suomalaiset …
More Information
| SKU | CS-DEL175NB |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128142881 |
| Korvaa | 1MCXM / G3JJT / PKG3N |
| Kapasiteetti (mAh) | 3750mAh / 27.75Wh |
| Mitat | 231.52 x 112.20 x 4.35mm |
| Jännite | 7,4 V |
Stocks
Write Your Own Review