Bosch GSR 12VE Ni-MH 12 V akku 2100 mAh
calcActive())">
Bosch GSR 12VE Ni-MH 12 V akku 2100 mAh
Bosch yhteensopiva porakoneen tai muun työkalun akku. Sopii ainakin seuraaviin Bosch malleihin: GBM 12VES-2 GSB 12VSP-2 GSB 12 VSP-3 GBM 12VE GBM 12VES GBM 12VEBS GBM 12VESP GSB 12VE GSB 12VES GSB 12VESB GSB 12VESP GSR 12VE GSR 12VES IASR 2490Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Bosch alkuperäisakut:BPT1004 BH1204 2 607 335 158 2 607 335 021 2 607 355 014 2 607 335 180
In stock
- SKU
- CS-BST204PW
43,95 €
35,95 €
Kuvaus / Bosch GSR 12VE Ni-MH 12 V akku 2100 mAh
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.
Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS sertifioinnit.30-päivän tyytyväisyystakuu!
Eikö akkusi täyttänyt odotuksia? Takaamme täyden tyytyväisyyden ja maksuttoman palautuksen. Meillä myös asiakaspalautukset ovat asiakkaalle maksuttomia.Akussa on laadukkaat suojapiirit
Akuissamme on laadukas ylijännite- oikosulku ja ylikuumenemissuoja. Älä kuitenkaan käytä akkua jos sen kotelo on vaurioitunut.More Information
| SKU | CS-BST204PW |
|---|---|
| EAN | 4894128073970 |
| Mitat | 108.91 x 53.34 x 113.60mm |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| Korvaa | BPT1004 / BH1204 / 2 607 335 158 / 2 607 335 021 / 2 607 355 014 / 2 607 335 180 |
| Kapasiteetti (mAh) | 2100mAh / 25.2Wh |
| Jännite | 12 V |
Stocks
| Arabia Varasto | nTec Finland Oy Helsinki, 00560 FI |
1 units available |
|---|
Write Your Own Review