Bosch GDS 18V Työkalun Akku 4000mAh
calcActive())">
Bosch GDS 18V Työkalun Akku 4000mAh
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Bosch akkuporakoneen tai työkalun kanssa:
GDS 18V GCM 18V-216 GCM 18V-305 GDC GTS 18V-216 GKS 18V-68 C GKS 18V-68 GC GKT 18V-52 GC GWX 18V-15 C GWS18V-15C GSB 18V-150 C GDS 18V-1050 H GDS 18V-1000 GBH 18V-45 C GBH 18V-36 C GBH 18V-34 CF GSA 18V-LI C GKM 18V-Li GKS 18V-57(Solo) Cordless Circular Saw GSA 18V-LI (solo) Cordless Sabre Saw GST 18V-LI S GSR 18V-6 GSR18V110CTämä akku korvaa ainakin seuraavat Bosch akkuporakoneen tai työkalun alkuperäisakut:1600A016GB ProCORE18V
In stock
- SKU
- CS-BST216PW
89,95 €
72,95 €
Kuvaus / Bosch GDS 18V Työkalun Akku 4000mAh
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.
Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS sertifioinnit.30-päivän tyytyväisyystakuu!
Eikö akkusi täyttänyt odotuksia? Takaamme täyden tyytyväisyyden ja maksuttoman palautuksen. Meillä myös asiakaspalautukset ovat asiakkaalle maksuttomia.Akussa on laadukkaat suojapiirit
Akuissamme on laadukas ylijännite- oikosulku ja ylikuumenemissuoja. Älä kuitenkaan käytä akkua jos sen kotelo on vaurioitunut.More Information
| SKU | CS-BST216PW |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128174325 |
| Mitat | 118.00 x 76.60 x 51.80mm |
| Korvaa | 1600A016GB / ProCORE18V |
| Kapasiteetti (mAh) | 4000mAh / 72Wh |
| Jännite | 18 V |
Stocks
| Arabia Varasto | nTec Finland Oy Helsinki, 00560 FI |
1 units available |
|---|
Write Your Own Review