Bosch GBH 24 Ni-MH 24 V akku 3000 mAh
calcActive())">
Bosch GBH 24 Ni-MH 24 V akku 3000 mAh
Bosch yhteensopiva porakoneen tai muun työkalun akku. Sopii ainakin seuraaviin Bosch malleihin: 0 611 260 539 11225VSR 11225VSRH GBH 24VFR GBH 24VRE Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Bosch alkuperäisakut:2 607 335 082 2 607 335 097 2 607 335 216 2607335097 BAT019 BAT021
In stock
- SKU
- CS-BST019PW
151,95 €
137,95 €
Kuvaus / Bosch GBH 24 Ni-MH 24 V akku 3000 mAh
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoH…
More Information
| SKU | CS-BST019PW |
|---|---|
| EAN | 4894128043355 |
| Mitat | 116.00 x 85.80 x 137.35mm |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| Korvaa | 2 607 335 082, 2 607 335 097, 2 607 335 216, 2607335097, BAT019, BAT021 |
| Kapasiteetti (mAh) | 3000mAh / 72Wh |
| Jännite | 24 V |
Stocks
| Arabia Varasto | nTec Finland Oy Helsinki, 00560 FI |
1 units available |
|---|
Write Your Own Review