BOSCH D861E, D870E, D962E akku 3000mAh
calcActive())">
BOSCH D861E, D870E, D962E akku 3000mAh
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien BOSCH älykotilaitteiden kanssa:
In stock
- SKU
- CS-BSK120SL
30,95 €
Kuvaus / BOSCH D861E, D870E, D962E akku 3000mAh
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta Tilaa uusi älykotilaitteiden tarvikeakku joka on erittäin laadukas mutta alkuperäisakkua edullisempi. Olemme suomalainen maahantuoja ja meiltä akun ostaessasi voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallis…
More Information
| SKU | CS-BSK120SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128057123 |
| Korvaa | 9 500 005 / 710055 / 9000163 / 8781105908 / 8787335119 / 8787335122 / FD252/10 |
| Kapasiteetti (mAh) | 3000mAh / 18Wh |
| Mitat | 112.76 x 45.19 x 22.91mm |
| Jännite | 6 V |
Stocks
Write Your Own Review