BMW navigaattorin Motorrad Navigator V / Motorrad Navigator VI 6 Endurance yhteensopiva akku 920mAh
calcActive())">
BMW navigaattorin Motorrad Navigator V / Motorrad Navigator VI 6 Endurance yhteensopiva akku 920mAh
BMW navigaattorin yhteensopiva akku – sopivat laitemallitMotorrad Navigator V Motorrad Navigator VI 6 EnduranceKorvattavat BMW navigaattorin alkuperäisakut361-00063-00
In stock
- SKU
- CS-GMZ630SL
54,95 €
Kuvaus / BMW navigaattorin Motorrad Navigator V / Motorrad Navigator VI 6 Endurance yhteensopiva akku 920mAh
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu BMW navigaattorin -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallikoodi ja verta…
More Information
| SKU | CS-GMZ630SL |
|---|---|
| Jännite uusi | 7,4 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-ion |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128218067 |
| Korvaa | 361-00063-00 / 361-00063-04 |
| Kapasiteetti (mAh) | 920mAh / 6.81Wh |
| Mitat | 52.70 x 34.40 x 10.60mm |
| Jännite | 7,4 V |
Stocks
Write Your Own Review