Bluebird Pidion BM-170 akku 3300mAh
calcActive())">
Bluebird Pidion BM-170 akku 3300mAh
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Bluebird viivakoodinlukijoiden kanssa:
In stock
- SKU
- CS-BUD170BL
39,95 €
Kuvaus / Bluebird Pidion BM-170 akku 3300mAh
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta Tilaa uusi viivakoodinlukijoiden tarvikeakku joka on erittäin laadukas mutta alkuperäisakkua edullisempi. Olemme suomalainen maahantuoja ja meiltä akun ostaessasi voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turva…
More Information
| SKU | CS-BUD170BL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128131878 |
| Korvaa | BAT-170L |
| Kapasiteetti (mAh) | 3300mAh / 12.21Wh |
| Mitat | 52.10 x 38.65 x 16.30mm |
| Jännite | 3,7 V |
Stocks
Write Your Own Review