Bluebird Pidion BIP-6000 akku 6400mAh
calcActive())">
Bluebird Pidion BIP-6000 akku 6400mAh
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien viivakoodinlukijoiden kanssa:
In stock
- SKU
- CS-NTX500BX
49,95 €
Kuvaus / Bluebird Pidion BIP-6000 akku 6400mAh
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta Tilaa uusi viivakoodinlukijoiden tarvikeakku joka on erittäin laadukas mutta alkuperäisakkua edullisempi. Olemme suomalainen maahantuoja ja meiltä akun ostaessasi voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turva…
More Information
| SKU | CS-NTX500BX |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128128984 |
| Korvaa | NX5-2004 / J62510N0272 / 6251-0A |
| Kapasiteetti (mAh) | 6400mAh / 23.68Wh |
| Mitat | 79.00 x 51.85 x 20.50mm |
| Jännite | 3,7 V |
Stocks
Write Your Own Review