Blaupunkt TravelPilot 500 akku 2200mAh
calcActive())">
Blaupunkt TravelPilot 500 akku 2200mAh
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Blaupunkt GPS-laitteiden kanssa:
In stock
- SKU
- CS-BTP700SL
18,95 €
Kuvaus / Blaupunkt TravelPilot 500 akku 2200mAh
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta Tilaa uusi GPS-laitteiden tarvikeakku joka on erittäin laadukas mutta alkuperäisakkua edullisempi. Olemme suomalainen maahantuoja ja meiltä akun ostaessasi voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus…
More Information
| SKU | CS-BTP700SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128030331 |
| Korvaa | 523450L110 / 1S2PMX |
| Kapasiteetti (mAh) | 2200mAh / 8.14Wh |
| Mitat | 52.78 x 34.23 x 10.95mm |
| Jännite | 3,7 V |
Stocks
Write Your Own Review