Blackview A8 akku 1700mAh
calcActive())">
Blackview A8 akku 1700mAh
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Blackview matkapuhelimien kanssa:
In stock
- SKU
- CS-BVA810SL
22,95 €
Kuvaus / Blackview A8 akku 1700mAh
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta Tilaa uusi matkapuhelimien tarvikeakku joka on erittäin laadukas mutta alkuperäisakkua edullisempi. Olemme suomalainen maahantuoja ja meiltä akun ostaessasi voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuu…
More Information
| SKU | CS-BVA810SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128132585 |
| Korvaa | A8 |
| Kapasiteetti (mAh) | 1700mAh / 6.46Wh |
| Mitat | 77.00 x 59.28 x 3.30mm |
| Jännite | 3,8 V |
Stocks
Write Your Own Review