Black & Decker työkalun CD231 / CD231K yhteensopiva akku 1500mAh
calcActive())">
Black & Decker työkalun CD231 / CD231K yhteensopiva akku 1500mAh
Black & Decker työkalun yhteensopiva akku – sopivat laitemallitCD231 CD231K CD231P8 CD9600 CD9600K CD9600K-2 CD9602 CD9602K CD9602SB CD960K CD961 FS432 FS96 FS9661FK FSL96 HM9600 HP131 HP131K2 HP231 HP9060 HP9096K HP96K KC2000FK KC96CE PS120A PS310 PS320 PS3200 PS3300 PS3350 PS3350K PS9600 Q115 SX2000 TV230Korvattavat Black & Decker työkalun alkuperäisakutA9251 PS120 PS120A
In stock
- SKU
- CS-BPS230PW
30,95 €
25,95 €
Kuvaus / Black & Decker työkalun CD231 / CD231K yhteensopiva akku 1500mAh
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu Black & Decker työkalun -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallikoodi ja…
More Information
| SKU | CS-BPS230PW |
|---|---|
| Jännite uusi | 9,6 V |
| Kennotyyppi uusi | Ni-MH |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128179184 |
| Korvaa | A9251 / PS120 / PS120A |
| Kapasiteetti (mAh) | 1500mAh / 14.4Wh |
| Mitat | 78.50 x 81.10 x 108.50mm |
| Jännite | 9,6 V |
Stocks
Write Your Own Review