Black & Decker PS145 Ni-MH 18 V akku 3300 mAh
calcActive())">
Black & Decker PS145 Ni-MH 18 V akku 3300 mAh
Black & Decker yhteensopiva porakoneen tai muun työkalun akku. Sopii ainakin seuraaviin Black & Decker malleihin: Black & Decker KC1882FK KC1882F KC1882CN KC1882C CD18CE CD18CBK CD18CAB CD18CA CD18C CD180K2 CD180GK2Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Black & Decker alkuperäisakut:PS145 A9268 A9277 A9282
In stock
- SKU
- CS-BPS145PX
79,95 €
Kuvaus / Black & Decker PS145 Ni-MH 18 V akku 3300 mAh
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.
Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS sertifioinnit.30-päivän tyytyväisyystakuu!
Eikö akkusi täyttänyt odotuksia? Takaamme täyden tyytyväisyyden ja maksuttoman palautuksen. Meillä myös asiakaspalautukset ovat asiakkaalle maksuttomia.Akussa on laadukkaat suojapiirit
Akuissamme on laadukas ylijännite- oikosulku ja ylikuumenemissuoja. Älä kuitenkaan käytä akkua jos sen kotelo on vaurioitunut.More Information
| SKU | CS-BPS145PX |
|---|---|
| EAN | 4894128073802 |
| Mitat | 133.10 x 87.70 x 113.10mm |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| Korvaa | PS145 / A9268 / A9277 / A9282 |
| Kapasiteetti (mAh) | 3300mAh / 59.4Wh |
| Jännite | 18 V |
Stocks
Write Your Own Review