Black & Decker PS130 Ni-MH 12 V akku 2100 mAh
calcActive())">
Black & Decker PS130 Ni-MH 12 V akku 2100 mAh
Black & Decker yhteensopiva porakoneen tai muun työkalun akku. Sopii ainakin seuraaviin Black & Decker malleihin: Black & Decker CD1202GK CD1202K CD120GK CD120GK2 CD12CA CD12CAB CD12CAH CD12CB CD12CBK CD12CE CD431 CD431K CD431K2 FS632 HP331 HP431 KC12GTBK KC12GTK KC12GTKH KC2000FK KC2000FK-P1 PS1200K PS350 PS3500 PS3525 PS3550 PS3550K Q100 Q120 Q125 Q129 TV250Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Black & Decker alkuperäisakut:PS130 PS130A A9252 A9275
In stock
- SKU
- CS-BPS120PW
43,95 €
36,95 €
Kuvaus / Black & Decker PS130 Ni-MH 12 V akku 2100 mAh
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.
Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS sertifioinnit.30-päivän tyytyväisyystakuu!
Eikö akkusi täyttänyt odotuksia? Takaamme täyden tyytyväisyyden ja maksuttoman palautuksen. Meillä myös asiakaspalautukset ovat asiakkaalle maksuttomia.Akussa on laadukkaat suojapiirit
Akuissamme on laadukas ylijännite- oikosulku ja ylikuumenemissuoja. Älä kuitenkaan käytä akkua jos sen kotelo on vaurioitunut.More Information
| SKU | CS-BPS120PW |
|---|---|
| EAN | 4894128073772 |
| Mitat | 91.50 x 80.70 x 102.20mm |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| Korvaa | PS130 / PS130A / A9252 / A9275 |
| Kapasiteetti (mAh) | 2100mAh / 25.2Wh |
| Jännite | 12 V |
Stocks
| Arabia Varasto | nTec Finland Oy Helsinki, 00560 FI |
2 units available |
|---|
Write Your Own Review